Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 7 Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 8 Gastro - O nás
LESAK s.r.o. váhy a vážicí zařízení
LESAK s.r.o. váhy a vážicí zařízení

O nás

Od roku 1998 až do konce roku 2009 jste znali náš magazín Gastro plus jako tištěný dvouměsíčník. Rok 2010 ale přinesl několik inovací. Naší odpovědí na trendy, které v oblasti médií vládnou, je interaktivnost. Výsledkem realizovaných změn je větší dynamičnost a aktuálnost našeho média, oslovení širší cílové skupiny a především snadnější dostupnost informací.

Co nabízejí naše on-line média:

Gastroplus.cz - web, který chutná
Portál, prostřednictvím kterého můžete objevovat svět gastronomie on-line. Nechte se zde inspirovat, zapojte se do diskuze a informujte se o důležitých akcích, novinkách, veletrzích, výstavách a soutěžích.

GastroTV - televize, která chutná
Unikátní projekt a jediná gastronomická televize u nás - procházka virtuálním světem gastronomie ve všech jejích podobách. Videa z přípravy různých druhů jídel, zpravodajství, reportáže z akcí, nekonvenční gastronomie i zábava. Staňte se i vy spolutvůrci a posílejte nám své spoty.

GastroTV

Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 92 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 101 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 102 Notice: Undefined variable: out in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 108