Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 7 Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 8 Gastro - Články
LESAK s.r.o. váhy a vážicí zařízení
LESAK s.r.o. váhy a vážicí zařízení

Odstartovala amatérská SOUTĚŽ “I LOVE FOOD“ s VÝHROU V HODNOTĚ 50 000 KORUN

Škola vaření Chefparade vyhlašuje v rámci dalšího ročníku gastronomického festivalu Foodparade soutěž pro amatérské kuchtíky s názvem I LOVE FOOD s výhrou v hodnotě 50 000 korun!

Pravidla jsou jednoduchá a první kolo již probíhá. Dohromady má soutěž I LOVE FOOD čtyři kola a to poslední se bude odehrávat právě na festivalu Foodparade.

A Jak začít soutěžit?

Stačí poslat na soutěž@foodparade.cz recept oblíbeného jídla, kde dominuje především chuť parmazánu.
První kolo běží až do 30. dubna a vybraní finalisté se zúčastní kola druhého, které se bude odehrávat přímo ve škole vaření Chefparade, kde bude jídlo řádně ohodnoceno. Hodnotit se bude servírování jídla, prezentace, chuť a další důležité vlastnosti soutěžního pokrmu, přičemž do předposledního kola postoupí 4 nejlepší soutěžící.

 

Předposlední kolo se uskuteční na Foodparade před zraky návštěvníků. Soutěžící se mezi sebou utkají ve dvojicích. Úkolem tohoto kola bude ugrilovat hlavní chod ze surovin z "mystery boxu".
Finále se uskuteční druhý festivalový den. Oba finalisté budou soutěžit ve třech disciplínách: Poznávání po slepu, vědomostní kvíz a "poraď si se surovinou". Kdo nasbírá více bodů, stává se vítězem a získává výhry v hodnotě 50 000 Kč!


Soutěž je určena všem milovníkům dobrého jídla, kteří se nebojí jakékoliv výzvy a své kuchařské umění touží předvést i ostatním! Výherce s nejvyšším počtem bodů získá odměnu v hodnotě 50 000 korun.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na stránkách Foodparade.

Festival jídla Foodparade se odehrává v zahradách Trojského zámečku a po celé dny se zde konzumují vybrané delikatesy ze všech koutů světa, společně s kvalitním pitím.
Jedinečná atmosféra letního pikniku na festivalu, kde peníze neexistují a platí se zde měnou „chef“.

Pokud toužíte po rodinném pikniku, výletu s dětmi nebo domácím mazlíčkem, navštivte Foodparade, případně se rovnou registrujte do soutěže se svým oblíbeným receptem!

 

 

 

18.3.2015

FB Like

Jméno

E-mail

Nadpis

Příspěvek

Kontrolní kód: opište sem

V diskuzi není žádný příspěvek!

GastroTV

Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 92 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 101 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 102 Notice: Undefined variable: out in /srv/httpd/virtual_servers/www.gastroplus.cz/html/shared.php on line 108


Další Články

Veletrh BIOSTYL - ECOWORLD: oslava zdravého životního stylu

Veletrh BIOSTYL - ECOWORLD: oslava zdravého životního stylu

První listopadový víkend, 3. – 5. listopadu, bude Výstaviště v Praze - Holešovicích zasvěceno všem milovníkům zdravého životního stylu: veletrh BIOSTYL –…

26.10.2017 | Články

Alternativní potraviny rostou. Lidé mají větší chuť ke kvalitnějšímu stravování

Alternativní potraviny rostou. Lidé mají větší chuť ke kvalitnějšímu stravování

Dle aktuálních dat společnosti Nielsen zaznamenaly oproti roku 2015 BIO potraviny a produkty ekologického zemědělství nárůst obratu na 792 milionů korun.

14.3.2017 | Články

Skutečně zdravá škola vyhlásila týden s prarodiči na školní zahradě

Skutečně zdravá škola vyhlásila týden s prarodiči na školní zahradě

Skutečně zdravá škola vyzývá k obnově školních zahrad. Organizuje Týden s prarodiči na školních zahradách

24.2.2017 | Články